Продавець Все для будівництва та дому розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1023 відгуків
+380 (67) 504-38-12
+380 (50) 496-38-01
Все для будівництва та благоустрою

Як вибрати трап для душу

Розглянемо актуальне питання вибору каналізаційного трапа

Пристрої звичайних душових кабін з піддонами в наш час є вже застарілою тенденцією, на зміну якій, давно прийшли душові кімнати з сучасними системами водовідведення. У визначеному місці у ванній влаштовується ухил до місця установки системи водовідведення, якій служить каналізаційний трап або душовий канал.

Каналізаційні трапи — це санітарно-технічні пристрої, що забезпечують ефективне видалення води з поверхні підлоги. Їх застосування не має обмежень. Вони необхідні скрізь, де проливається або накопичується вода, і де пред'являються суворі санітарні вимоги. Це всілякі виробничі цехи, лабораторії та лікарні, гаражі та автомийки, підвали та котельні і т. д.

Трапи мають нескладну конструкцію і легко встановлюються. Висока пропускна здатність забезпечує надійний і якісний водовідведення. Різноманітність форм і розмірів дозволяє підібрати конструкцію для будь-якого приміщення. Кожна модель забезпечена гідрозатворів або сухим затвором, який перешкоджає проникненню неприємного запаху з каналізації в приміщення, а також решіткою, яка не тільки додасть естетичний вигляд приміщення (декоративні решітки), але і захистить каналізаційну систему від потрапляння різного сміття.

Трапи каналізаційні розрізняються за конструкцією і призначенням, в залежності від приміщень, де планується їх експлуатація.

По своїй конструкції каналізаційні трапи бувають горизонтальними і вертикальними, в залежності від форми випускного (відвідний) отвори. У горизонтальних трапах випуск спрямований в бік під 90 градусів, а у вертикальних — вниз. Також, необхідно вибирати трап під діаметр Вашої труби, найчастіше це діаметри 50 мм і 110 мм. Використання необхідного трапа залежить від глибини прокладки труб. Горизонтальні (бічні) трапи застосовуються у разі, коли каналізація знаходиться безпосередньо під самою поверхнею підлоги. Трапи з таким випуском застосовуються в побутових, громадських і виробничих приміщеннях багатоповерхових будівлях.

Вертикальні (прямоточні) трапи встановлюють у випадках, коли каналізація пролягає глибоко під землею. Трапи з прямим випуском краще пропускають великі обсяги стічних вод і широко застосовуються в одноповерхових громадських, виробничих та інших будівлях.

Типи трапів

Залежно від призначення і місця установки каналізаційні трапи умовно можуть поділятися на:

  • побутові каналізаційні трапи — призначені для ефективного водовідведення у внутрішніх побутових приміщеннях житлових будинках, готелях, на підприємствах, басейнах, туалетах, душових, кухонь і т. д. Це компактні конструкції різної форми з нержавіючої сталі, пластику, чавуну.
  • трапи для балконів і терас — призначені для відводу води з даних споруд. Мають невеликі габарити і встановлюються в пирозі балкона або тераси і мають притискної фланець і окантовку з бітумної мембрани.
  • каналізаційні трапи промислового призначення — відводять різні стоки в цехах різних підприємств. Для цих цілей використовуються конструкції з міцного матеріалу (наприклад, чавуну) і достатнім випускним діаметром або ж трапи, які складаються повністю з нержавіючої сталі (корпус і сітка) для підприємств, де температура відведення рідини висока (наприклад розпечене масло).
  • дворові каналізаційні трапи (дренажні лотки) —  призначені для зовнішніх (вуличних) зливів, а також в будівництві котеджів і приватних будинків (відводять зайву воду в період випадання атмосферних опадів, тим самим, захищаючи фундамент будинку і гритор). Вуличні трапи відрізняються порівняно великими розмірами і значною міцністю (витримують навантаження в кілька тонн).

На що варто звернути увагу при виборі трапу

Щоб підібрати каналізаційний трап відповідного матеріалу і відвідного діаметру, для якісного його функціонування (тобто — ефективного видалення непотрібної рідини з поверхні підлоги), необхідно враховувати:

  • місце і умови експлуатації
  • обсяг стоків відвідних
  • постійний або періодичний від вод
  • можливість і ступінь навантаження
  • температуру відведення рідини

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам при виборі необхідної моделі каналізаційного трапа і підберуть найкращу пропозицію під Ваші потреби!

перейти до вибору товару

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner