Робота з бетоном в зимовий час (мати для укриття бетона брезентові)
З настанням холодів та коли температура повітря опускається нижче нуля, проведення будівельних робіт значно ускладнюється. Тому, постає питання про продовження робіт пов'язаних з будівництвом, оскільки зниження температури вводить свої корективи у терміни здачі об'єктів та способи проведення робіт.
Необхідність дотримуватися темпів будівництва є причиною виконання монолітних робіт не тільки влітку, але і в зимовий час. Робити це в умовах клімату, де температура взимку може опускатися нижче 20 градусів, досить проблематично, проте бетонні роботи можна виконувати і у зимовий час, і як це зробити правильно, ми розповімо в цій статті.
В процесі застигання бетон повинен набрати певну міцність, але наявна в його складі вода в мороз утворює більший за обсягом лід, за рахунок якого формуються порожнечі, що згубно позначається на міцності матеріалу. Тому для вирішення даної проблеми, інженерами-будівельниками були розроблені різні варіанти:
- Технологія створення «термоса»
Якщо зводиться конструкція порівняно невеликих розмірів, то створити відповідні умови для набору бетоном міцності можна, ізолювавши її від зовнішнього середовища. Процес затвердіння цементу супроводжується виділенням тепла. В умовах ізоляції його буде досить для створення мікроклімату, сприятливого успішному застиганню бетону. Для скорочення часу процесу затвердіння можуть застосовуватися спеціальні добавки - прискорювачі.
-Технологія штучного обігріву
Бетонування в умовах мінусової температури повітря може проходити із застосуванням додаткового обігріву парою або електричним струмом. Суть першої технології полягає в спорудженні навколо опалубки спеціального кожуха, який наповнюється парою. Додатковий прогрів електрикою здійснюють із застосуванням електродів або провідників. Їх укладають в залізобетонну конструкцію і пускають струм, при проходженні якого по ланцюгу виділяється тепло.
-Морозостійкі добавки
Цей сучасний метод заснований на додаванні в бетон спеціальних солей, здатних знизити температуру його замерзання і прискорити процес затвердіння. В якості добавок використовуються, як правило, хлористі кальцій і натрій. Таким чином, при чіткому дотриманні технології будівництва, можливо успішне зведення бетонних конструкцій навіть в самих несприятливих кліматичних умовах.
Наша компанія пропонує використовувати брезентові термоізоляційні багатошарові мати для зимового бетонування. Вони без особливих труднощів допоможуть продовжити будівництво монолітних об'єктів.
Брезентові мати є відмінним захистом для бетонних споруд, будівельних майданчиків та об'єктів, що будуються. Завдяки трьошаровій структурі – брезент, спінений поліетилен і поліпропіленова тканина, вони надійно утеплюють бетонну стяжку та запобігають її руйнування під впливом низьких температур, опадів і надмірної вологості.
Тому, застосовуючи всі вище перераховані рекомендації - Ви гарантовано зможете здійснювати бетонування в зимовий період.
Для допомоги у виборі або консультації звертайтеся за телефоном: 0 (67) 231-98-71
- Які є омивачі скла та який найкраще вибрати?Омивач скла – це невід’ємний елемент автомобіля, який відповідає за чистоту лобового скла та безпеку водія. Правильний вибір омивача дозволяє забезпечити чітку видимість у будь-яких погодних умовах, запобігаючи накопиченню бруду, пилу та льоду. Є три основні типи омивачів, що відрізняються за своїми характеристиками та призначенням залежно від сезону: літні, зимові та всесезонні.Які є омивачі скла та який найкраще вибрати?
- Очищувач гідромасажних систем для джакузі та ванн: чому це важливо?Гідромасажні ванни та джакузі — це справжнє задоволення, але їх належне функціонування залежить від регулярного догляду за системою.Очищувач гідромасажних систем для джакузі та ванн: чому це важливо?