Продавець Все для будівництва та дому розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1012 відгуків
+380 (67) 504-38-12
+380 (50) 496-38-01
Все для будівництва та благоустрою

12 порад по вибору диспенсера для мила та антисептика

Правильна та своєчасна гігієна рук – це запорука якісної профілактики вірусних інфекцій та різних захворювань. Тому потрібно слідкувати за гігієною рук як вдома, так і в громадських місцях. Тому в закладах, де велика відвідуваність людей, встановлюють диспенсери для мила та антисептика, оскільки це гігієнічно, практично, стильно та зручно. Тому, щоб не прогадати з вибором, головне знати певні особливості: які види, розміри, матеріал, способи кріплення диспенсерів бувають.

Отже, в цій статті ми підготували для вас 12 порад для вибору диспенсерів для мила та антисептика, що допоможе вам зорієнтуватись в різноманітності диспенсерів і обрати оптимальний варіант.

1)      Механізм роботи.

Є декілька видів диспенсерів за механізмом роботи, кожний зручний для певного випадку:

- механічний з кнопочною або нажимною подачею мила  - є найбільш бюджетним та популярним. Такі диспенсери прості в обслуговуванні та використанні, їх краще установлювати вдома та у місцях з невеликим потоком відвідувачів.

- локтьові диспенсери – більш сучасніший варіант, такі диспенсери дозволяють дотримуватись чистоти та санітарних норм. Видача мила здійснюється після натиску ліктя на важіль, тим самим мінімізує контакт рук з диспенсером.

 2) Спосіб кріплення.

Для домашнього використання чудово підходять настільні моделі диспенсерів, вони легкі, компактні та їх легко переміщувати в будинку.

У громадських місцях, де велике скупчення людей, як правило використовують настінні диспенсери. Вони компактні та легко установлюються біля умивальника. Завдяки надійному кріпленню відсутній ризик випадкового падіння або крадіжки, що дуже важливо у місцях з неконтрольованим потоком відвідувачів.

3) Спосіб наповнення.

По виду заправки дозатори поділяються на картриджні та наливні. Перші дозволяють дотримуватися високих вимог до гігієни, оскільки одноразові. Вони легко змінюються на нові, тому персоналу знадобиться менше часу на прибирання. При цьому варто врахувати, що дозатор певного виробника зобов'язує купувати саме його картриджі, оскільки інші можуть не підійти.

З наливними все навпаки – можна використовувати матеріал будь-якого виду від будь-якої компанії. До того ж заправка коштуватиме дешевше.

4) Чим заправляти.

Підбираючи диспенсер, важливо визначитися, яке мило ви плануєте використовувати, оскільки деякі прилади підтримують лише один тип заправки та не підходять для інших. В такому разі мило в невідповідному диспенсері протікатиме і не зможе забезпечити належний догляд. Найбільш поширені такі види:

-звичайне рідке мило. Універсальне, забезпечує приємний догляд за шкірою. Краще підбирати середню густоту, яка не сильно вислизатиме з рук, при цьому добре видавлюється з корпусу. Мило виходить невеликим струменем (за одне спрацювання приблизно 1 мл), потік у будь-який момент припиняється.

-мило піну рекомендуємо використовувати у закладах з високим потоком відвідувачів. Завдяки тому, що воно піниться і не вислизає з рук, його знадобиться у рази менше, ніж звичайного. За один натиск подається близько 0,6 мл. Саме тому такий засіб буде економічно вигідним навіть із урахуванням щоденного великого потоку людей.

-антисептики використовуються у невеликих кількостях (близько 1,5 мл). Цей вид у свою чергу ділиться на два підтипи: рідина на водяній або спиртовій основі. Другий варіант слід придбати для закладів з високими вимогами до гігієни, такими як лікарні та лабораторії. Він набагато ефективніше бореться із бактеріями. При цьому перший ніжніший, не викликає сухості і не має неприємного запаху.

5) Чи важливий об’єм?

Об'єм диспенсерів безумовно важливий. Якщо правильно розрахувати необхідний обсяг мила, не доведеться занадто часто його змінювати і мити ємність. Для домашнього використання можна обрати диспансер, об'єм якого складає близько 0,28 л. Для місць з інтенсивним потоком людей, таких як бари, кафе та ресторани слід обирати диспенсери понад 1,2 літри. Для закладів з великим потоком людей, такі як торгові центри, вокзали, аеропорти рекомендуємо обирати найбільш місткі дозатори, які розраховані на 2 л рідини. При великому потоці відвідувачів навіть дволітровий диспенсер доведеться заповнювати майже кожну добу.

6) Механізм дозування.

Дозуючий механізм може бути вбудованим у корпус або кріпиться окремо. Розумніше розглядати другий варіант. По-перше, він може окремо зніматися для миття, що дозволить дотримуватися презентабельного вигляду диспенсера. Також у разі поломки не доведеться купувати новий дозатор - достатньо поміняти помпу на новий.

7) Види дозування.

Є три основні види дозування рідкого мила та інших засобів дезінфікування:

-струменем зазвичай подається рідке мило. Воно густе, а відповідний диспенсер має великий вихідний отвір.

-спрей – необхідний для розпилення рівномірного розбризкування антисептика.

-піна - щоб з рідкого мила утворилася піна, усередині дозатора встановлюють спеціальний пристрій, у результаті вдається значно економити мило.

8) Матеріал.

Вибираючи дозатор для мила та антисептика, враховуйте матеріал виготовлення корпусу. Найпопулярніший варіант для громадських місць – настінний дозатор із якісного удароміцного пластику або металу. Не рекомендуємо обирати дешеві пластикові моделі: вони швидко ламаються, неприємно пахнуть, можуть містити токсичні речовини та часто нерівності на корпусі.

Найкращий варіант - ABS-пластик нового покоління, який витримує навантаження на корпус до 140 кг.

Це якісний, екологічно чистий, міцний пластик, який має гладку поверхню, яку легко мити. Матеріал стійкий до агресивних миючих засобів. Такий пластик рекомендований для використання у дитячих закладах. Великий плюс пластикових дозаторів у тому, що вони мають різноманітні кольори та дизайн. Саме з такого ABS-пластику представлені диспенсери у нашому асортименті.

9) Виробники.

Зараз дуже великий ринок виробників саме дозаторів та диспенсерів. Тому серед такого різноманіття складно визначитись, на якому виробнику зупинитись. Тому від себе рекомендуємо розглянути продукцію від турецького виробника, з яким ми співпрацюємо вже більше 10-ти років та який зарекомендував себе на ринку як надійний виробник якісної продукції.

10) Хто буде користуватись диспенсером.

Перед купівлею обов’язково продумайте: хто і як буде використовувати диспенсер. Це дозволить вам правильно визначити який матеріал дозатору краще обрати, який об’єм необхідно та прорахувати яку кількість диспенсерів необхідно придбати щоб забезпечити зручне використання для відвідувачів.

11) Відгуки.

Ознайомтесь з асортиментом який пропонується на ринку, уважно прочитайте інформацію, яку вказують виробники. А також детально перегляньте відгуки від інших покупців, які допоможуть детальніше дізнатись про ту чи іншу модель диспенсерів.

12) Основні моменти при виборі.

Головне позначити всі цілі та вимоги до виробу, щоб він використовувався довгі роки, при цьому залишався стильним та презентабельним. Різноманітність вибору дозволяє знайти дозатор для всіх випадків, починаючи від будинку, закінчуючи торговими центрами, вокзалами, лікарнями та закладами харчування.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner