Якими бувають покрівельні воронки? Де і як їх застосовують?
Вже по словосполученню «покрівельна воронка» зрозуміло, що це нехитре пристосування встановлюють на покрівлі. А якщо бути точним - то на плоскій покрівлі. І в цій статті ми поговоримо про те, «якими бувають покрівельні воронки?» і «де яку воронку застосувати?».
Почнемо з того, що воронки виготовляють з двох матеріалів: ПВХ і ПЕ (поліетилен), поліуретану. Вона може бути, як вся з цього матеріалу, так і частково, наприклад, лише фланець.
По конфігурації воронки бувають:
1. Парапетні - з назви зрозуміло, що вони відводять воду через парапет. І ставляться до зовнішніх водовідвідних систем. Перевагою таких воронок буде, як горизонтальна, так і вертикальна установка. При вертикальній установці фланець воронки повністю вирівнюють в горизонтальній площині. Таке водовідведення може бути як основним, так і аварійним. В незалежності від матеріалу, з якого зроблена, така воронка легко монтується до мембрани, має довгий термін служби, стійка до ультрафіолетових променів.
Додатково може комплектуватися: трапом, надставним елементом або листоуловлюватчем. До речі, маленький секрет, якщо парапетну воронку перевернути вгору патрубком і зверху одягти ковпак, то Ви отримуєте аератор.
2. Воронка дренажна – вже відноситься до внутрішнього водовідведення. Така конструкція більш складна, так як про неї треба подбати ще до початку монтажу покрівлі. Воронка дренажна може бути з фартухом, як з бітуму, так і з ПВХ. Матеріал воронки вибирають у відповідності з мембраною покрівлі. Адже мембрана буде зварюватися з фланцем воронки з допомогою спеціального апарату з гарячим повітрям.
Для плоских покрівель такі воронки рекомендується комплектувати листоуловлювачем.
3. Аератор покрівельний – виконує функцію відведення пари і зайвої вологи, яка утворюється від перепадів температур між мембраною і плитою перекриття. За рахунок своєї форми і ковпака зверху, відведення вологи та циркуляція повітря відбувається безперервно. Таке пристосування здатне продовжити термін служби покрівлі, зберегти первісний вигляд матеріалів покрівельного пирога.
4. Покрівельний дефлектор (вентирятор, аератор) – застосовують для скатної покрівлі, але виконує ті ж функції, що і аератор в пункті 3. Застосовують його тільки з бітумною покрівлею. Установка такого пристосування потрібна тільки для утепленій даху. Аератор з одного боку має вихід для створення вентиляції в підпокрівельному просторі. Порада: чим вище змонтований – тим краще вентиляція покрівлі.
Ну що ж, сподіваємося, що після прочитання цієї статті, Ви визначилися яка воронка або аератор підходить саме Вам. Якщо у вас залишились запитання або для замовлення звертайтесь за телефоном: 067-231-98-71 або 050-496-38-01.
- Різновиди крісел колісних: як обрати найкращий варіант?Крісла колісні є важливим засобом пересування для людей з обмеженими можливостями, допомагаючи забезпечити комфорт, мобільність та незалежність. Існує безліч різновидів крісел колісних, кожен з яких має свої особливості та призначення. У цій статті розглянемо основні види крісел колісних та надамо поради щодо їх вибору.Різновиди крісел колісних: як обрати найкращий варіант?
- Види устілок: які найкращі?Устілки є важливим елементом комфорту взуття та підтримки здоров'я стоп. На ринку існує кілька основних типів устілок, кожен з яких має свої особливості та переваги для певних потреб.Види устілок: які найкращі?